Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage

Belangrijkste voorzieningen

  • 42 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux appartement van 42 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals het Wimereux Beach, gelegen op 5 minuten loopafstand ervandaan. Het appartement heeft voldoende ruimte voor het ontvangen van 4 personen in 1 slaapkamer.

    De Jardin Ephémère ligt op 4 km afstand van het 1-badkamer appartement, terwijl het Nausicaá zich 4,1 km verderop bevindt. Bovendien liggen Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage appartementen in de buurt van de Noorddijk van Wimereux. De accommodatie is binnen 10 minuten rjden van het Chateau-Musée genesteld.

    Het appartement heeft uitzicht op de zee en bestaat uit een woonkamer. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage appartement is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. De Wimereux - Mairie bushalte is op 350 meter hier vandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux

    Het appartement heeft uitzicht op de zee en bestaat uit een woonkamer. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Zwembad foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Andere info foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Macro Details foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Toiletten foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Wastafels foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Wastafels foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Keuken foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Macro Details foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Kamer foto Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 42 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is dit strand Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage appartement?
      Dit strand Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage appartement heeft een oppervlakte van 42 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Calain, Elegance Et Confort A 50 M De La Plage Wimereux